BenQ InstaShow WDC10C Button Kit

Nová verze InstaShow s označením WDC10C umožňuje bezdrátové promítání bez nutnosti dalšího nastavení díky technologii plug-and-play v širokém množství zařízení s rozhraním USB-C a Thunderbolt 3, včetně MacBooků, a tím eliminuje problémy s připojením při schůzkách a firemních poradách. Podle výrob ... více
Objednací kód: 9796600266
Kód výrobce: 5J.JLD28.E20
Výrobce: BENQ
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 15 108 Kč
Cena s DPH: 18 280 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Nová verze InstaShow s označením WDC10C umožňuje bezdrátové promítání bez nutnosti dalšího nastavení díky technologii plug-and-play v širokém množství zařízení s rozhraním USB-C a Thunderbolt 3, včetně MacBooků, a tím eliminuje problémy s připojením při schůzkách a firemních poradách.

Podle výrobce rozhraní USB-C v InstaShow WDC10C poskytuje prostor pro přenos Full HD (1080p) videa a 16bitového stereo zvuku do jakéhokoli zobrazovacího zařízení, které podporuje USB-C přes režim DisplayPort Alt mode, jako jsou MacBooky nebo počítače bez klasického HDMI. Nový USB-C vysílač je samozřejmě plně kompatibilní s předchozí generací přijímačů InstaShow WDC10.

Sada tlačítek InstaShow ™ USB-C obsahuje:

  • USB Type C DP Alt Mode button x2
  • Kolébka x1

Navrženo pro zařízení USB typu C, sada tlačítek InstaShow ™ USB-C umožňuje uživatelům během bezdrátové prezentace rozšířit počet zařízení spárovaných s hostitelem InstaShow ™. Hostitel WDC10 může podporovat až 16 zařízení současně, aby účastníci mohli střídat prezentaci.

Tlačítko InstaShow ™ USB-C Button Kit umožňuje více moderátorům vést z jakéhokoli zařízení s portem USB-C nebo Thunderbolt 3. Operace Plug and Play InstaShow ™ nevyžaduje žádnou instalaci ovladače a je kompatibilní s jakýmkoli OS nebo hardwarovou platformou.

https://business-display.benq.com/en-ap/findproduct/wireless-solution/accessory/instashow-usb-c-buttonkit.html

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
USB Ano
Barva Černá